Uue aasta algus on toonud kaasa muudatusi ka koolimajas. Klassiruumide akende ette on tekkinud kardinad, piim on läinud tasuliseks, magustoidud kadunud, supist rääkimata. Sööklas toimunud muudatused on kaasa toonud ärevust ja meelepaha Viimsi gümnaasiumi piimaarmastajatelt. Millest tulenesid sellised muutused toitlustuses?

Möödunud kahe nädala jooksul toimusid Viimsi gümnaasiumis õpilasesinduse presidendi valimised, mille käigus oli kandidaatidel võimalus ennast kooliperele tutvustada ning luua enda valimiskampaaniat. Tulevaks kaheks aastaks on koolirahvas määranud enda presidendiks Liisi Kangro.

7. oktoobril 2023. aastal toimus aasta õpetaja gala, mille käigus valiti selle aasta õppeasutuse juhiks meie Viimsi gümnaasiumi koolijuht Karmen Paul. Soovime talle suure tunnustuse puhul palju õnne!

27. septembril toimus Viimsi gümnaasiumis Teadlaste öö, mis pakkus õpilastele võimaluse osaleda suisa kolmeteistkümnes erinevas töötoas. Teadlaste öö juhatas sisse Tabasalu perearst Piret Rospu loenguga "Mis on teadusest õpilastele kasu?".

8. juunil toimus Viimsi Artiumis Viimsi Gümnaasiumi abiturientide ball. Programm oli tihe ja kuskil alati toimus midagi põnevat, mis muutsid õhtu meeldejäävaks.

Hüpernoole toimetajad käisid 8. juunil toimunud V lennu abiturientide ballil intervjuusid tegemas. Muljetasid lõpetajad, kuid ka mõned mentorid. Nüüd on otse sündmuskohal läbi viidud intervjuudest kokku pandud video!

Teist aastat järjest toimus Viimsi gümnaasiumis Rakett69 teaduslaager. Talvevaheajal kolmapäevast reedeni oli kool täidetud teadushimuliste ja rõõmsate õpilastega, kes tulid saama Rakett69 saatega analoogset kogemust. Laagripäevad algasid meeskondliku soojendusega, järgnesid kaks ülesannet ja lõpuduell ning lõppesid terve päeva analüüsimise ja kokkuvõtetega.

Reportaaž Tartu Ülikooli korraldatud õppepäevast “Matemaatika panganduses”, mis viidi läbi ülikooli peahoones.

"The dreams and fears that I have" on Erasmus+ loomeprojekt, mille tulemusena valmis lavastus, mis koosnes mitmest erinevast tükist, mis olid loodud õpilaste endi poolt unistuste ja hirmude temaatikal. Projekti alustati juba kaks aastat tagasi koostöös Stockholmi Estetiska Gümnaasiumiga.

Kuusepuu tuled on kustunud ning rekvisiidid on paigas. Valgus saabub lava tagaotsa, valgustades ruuporiga tegelaskuju laval. Tegemist on noore entusiastliku debüütetenduse lavastajaga.

Meelerahu õhtud on kõigile

Teadmistepagasit vaimse tervise osas on võimalik täiendada kolmapäeviti koduses olemises NOVATEKi korraldatud veebis toimuvatel meelerahu õhtutel. Kell seitse olen avanud nii minagi oma arvuti ja saanud jagada oma kogemusi, muresid ja nende üle arutada.

Viimaste nädalate jooksul on õpetajate ja õpilaste seas tekkinud küsimus, miks koolis nii külm on? Tekkis olukord, kus ühel korrusel olevas klassis on väga soe ning teises kohutavalt külm.