6. novembril toimus õpilasesinduse presidendivalimiste debatt, kus osalesid Kertu Laur ja Liisi Kangro.

Tutvustame teile õpilasesinduse presidendikandidaati nr. 2 ehk meie optimistliku Liisi Kangroga.

Tutvustame teile õpilasesinduse presidendikandidaati nr. 1 ehk meie särasilmset Kertu Lauri.

Tänasest algasid õpilasesinduse presidendi valimised. Saame lähemalt tuttavaks ja uurime, kellest koosneb õpilasesindus ja millega nad seal tegelevad.

Uus kooliaasta on alanud ning selle õppeaasta uued õpetajad on ametisse asunud. Saame neid üheskoos tundma õppida ja välja uurida, mis jäätis nad oleksid.

Lemme Randma mälestuseks oleme kogunud meie kooliperelt meenutusi minevikust ja sidunud need kokku mälestuste raamatuks. Aitäh kõigile, kes raamatu valmimisse panustasid!

Juunikuu viimastel päevadel lahkus meie seast armastatud õpetaja ja õpilasnõustaja Lemme Randma, keda jäävad igatsema ja meenutama tema perekond, sõbrad ja kogu Viimsi Gümnaasiumi koolipere.

Võimalik, et olete märganud VGMis kolme tegusat G3 õppijat Eva-Riin Järvet, Iko Marten Kiislerit ja Meribel Kuusikut, kes jõuavad kuidagi alati igale poole. Uurisime kolmelt akadeemiliselt musketärilt, millist nõu annaksid nad õppijatele saavutamaks sama palju nagu nemad.

Viimsi Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Reesi Kuslap sai 2022. aasta 8. oktoobril aasta gümnaasiumiõpetajaks. Küsisime seetõttu Reesi õpilastelt tema kohta küsimusi ja lasime neil ka ise küsimusi koostada. Käesolev video näitab Reesi reaktsioone ja vastuseid õpilastele.

Ülle Hermlini teatrinakkus

Ülle Hermlini teatrilembus ei tule tema õpilastele üllatusena.

VGMi õpetajate kooliaeg

Mis eristab meid üksteisest kui mitte keskkond, milles üles kasvasime? Viimsi gümnaasiumi meeskond koosneb väga erinevatest inimestest, seega käisin õpetajatelt küsimas, missugune oli nende koolitee, mis neid vormis.

Kui oled Viimsi gümnaasiumi õpilane, siis tunned kindlasti ära õpetaja Kaisa Tamvere tema Stuudiumi sõnumitest, kus ta tutvustab erinevaid lektoreid, kes meile kooli tulevad.

Kes on Ingrid Hermet?

Meie kooli õppekorraldusjuht Ingrid Hermet soovis lapsena saada kas õpetajaks või lüpsjaks.

Mul on õpetajana oma bränd – olen Räppiv õpetaja. See bränd on täitsa minu oma, minu enda loodud ja arendatud. Mul on hea meel, et saan olla täpselt see, kes ma olen ning minu rõõm on veel suurem, kui minu tegevus innustab ja motiveerib ka teisi.

Viimsi gümnaasiumi administraatorit Margit Kivimäge näeme hommikul uksest sisse astudes ja päeva lõpus majast väljudes. Ta leiab õpilastele alati aega ja aitab neid lahkesti. Käisin temaga vestlemas, et teada saada, milline inimene ta on ja kust ta sõbralikkus tuleb.​

42 küsimust Viktoriaga

Viimsi Gümnaasiumi õpilasesinduse president Viktoria Jefimova vastab 42 küsimusele.

Räppiv õpetaja Reesi

Reesi Kuslap on Viimsi Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonna õpetaja, kes on väge mitmekülgne inimene. Meil oli võimalus temaga intevjuu teha ja teda ka teile tuvustada.

Viimsi riigigümnaasium on avamiseks hoogu kogunud ning lõpuks on töö käimas. Uurisime koolijuhilt kuidas on tema aeg siin koolis läinud ning kas ta on ikka kõikide otsustega rahul.