Emakeelepäeva puhul intervjueerisin Viimsi gümnaasiumi üht staažikamat eesti keele õpetajat Kirsi Rannastet. Rääkisime kirjandusõpetajate välja antud raamatust, eesti keelest ja selle õpetamisest.

Steven on olnud Viimsi Gümnaasiumi pereliige juba veebruarist saadik. Kuna ta õpetab hetkel ainult G3-sid, pole kogu koolipere temaga nii tuttav. Selles videoloos saame Steveniga lähemalt tuttavaks.​

7. detsembril 2023 toimus Viimsi gümnaasiumis õpilasfirmade jõululaat. Tänavu pani oma meistriteosed välja üheksa omanäolist õpilasfirmat: õf Bloom, õf U.N.I, õf TIPS-tops, õf Zalvador, õf Vvari, õf Tuff, õf Metabelts, õf Promotix ja õf CRM.

6. novembril toimus õpilasesinduse presidendivalimiste debatt, kus osalesid Kertu Laur ja Liisi Kangro.

Tutvustame teile õpilasesinduse presidendikandidaati nr. 2 ehk meie optimistliku Liisi Kangroga.

Tutvustame teile õpilasesinduse presidendikandidaati nr. 1 ehk meie särasilmset Kertu Lauri.

Tänasest algasid õpilasesinduse presidendi valimised. Saame lähemalt tuttavaks ja uurime, kellest koosneb õpilasesindus ja millega nad seal tegelevad.

Uus kooliaasta on alanud ning selle õppeaasta uued õpetajad on ametisse asunud. Saame neid üheskoos tundma õppida ja välja uurida, mis jäätis nad oleksid.

Lemme Randma mälestuseks oleme kogunud meie kooliperelt meenutusi minevikust ja sidunud need kokku mälestuste raamatuks. Aitäh kõigile, kes raamatu valmimisse panustasid!

Juunikuu viimastel päevadel lahkus meie seast armastatud õpetaja ja õpilasnõustaja Lemme Randma, keda jäävad igatsema ja meenutama tema perekond, sõbrad ja kogu Viimsi Gümnaasiumi koolipere.

Võimalik, et olete märganud VGMis kolme tegusat G3 õppijat Eva-Riin Järvet, Iko Marten Kiislerit ja Meribel Kuusikut, kes jõuavad kuidagi alati igale poole. Uurisime kolmelt akadeemiliselt musketärilt, millist nõu annaksid nad õppijatele saavutamaks sama palju nagu nemad.

Viimsi Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Reesi Kuslap sai 2022. aasta 8. oktoobril aasta gümnaasiumiõpetajaks. Küsisime seetõttu Reesi õpilastelt tema kohta küsimusi ja lasime neil ka ise küsimusi koostada. Käesolev video näitab Reesi reaktsioone ja vastuseid õpilastele.