Koolikotivaba päev!

28. novembril toimus Viimsi gümnaasiumis koolikotivaba päev, mille käigus said õpilased oma tavaliste kottide asemel välja mõelda loomingulisi alternatiive. Päeva jooksul sai koolipere hääletada oma lemmikute poolt erinevates kategooriates. Kool pani välja auhinnad, millega õpilasesindus silmapaistvamaid autasustas.

13.—14. novembril tähistas Viimsi gümnaasium oma viiendat sünnipäeva. Toimus pidulik aktus Viimsi Artiumis, kus esinesid meie enda rahvatantsijad, laulsime koolihümni ja tunnustasime õpetajaid ning külalisesinejana astus lavale Jan Uuspõld.

Viimase kahe nädala jooksul on toimunud erinevaid tegevusi ja üritusi, et leida uus õpilasesinduse president.

Halloween‘i galerii 2023

31. oktoobril toimus VGMis Halloween'i teemapäev, millal õpilastel oli võimalus tulla kooli kostüümides. Hommikul tervitas ukse peal õpilasi nõiakostüümis Karmen Paul (kas keegi tundis ka ära?) ning vahetundides võis koolimaja peal kuulda kõige õõvastavamaid Halloween'i hitte. Aatrium oli pime, piltideks jube valgus, aga koridoride peal õnnestus meil ikka mõni julge kostüümikandja leida!

Spordipäev 2023

20. oktoobril toimus Viimsi Gümnaasiumi spordipäev!

Õpetajate päev 2023

5. oktoobril 2023. aastal toimus Viimsi gümnaasiumis iga-aastane õpetajate päeva tähistamine. Õpetajad võeti aupaklikult vastu ja said õpilaste pakutud hommikusööki, kus oli nii soolast kui ka magusat, kaasa arvatud üks mõnus toorjuustukook. Lisaks läbisid õpetajad mitmeid töötube: spordimängude tuba, põgenemistuba, käsitöötuba ja legomajade ehitamise tuba. G3 õppijad asendasid õpetajate tegevuste ajal G1 ja G2 tunde. Päeva lõpus toimus pidulik aktus, kus näidati õppijate koostatud videot.

Tõrude kastmine 2023

Viimsi gümnaasiumi iga-aastane tõrude kastmine toimus 2023. aastal 25.-27. septembril. 29. septembril oli ka suur tseremoonia. Sündmuse jooksul tehtud pildid on ära jaotatud päevade kaupa.

27. septembril toimus Viimsi gümnaasiumis Teadlaste öö, mis pakkus õpilastele võimaluse osaleda suisa kolmeteistkümnes erinevas töötoas. Teadlaste öö juhatas sisse Tabasalu perearst Piret Rospu loenguga "Mis on teadusest õpilastele kasu?".

VGM-i V lennu lõpuball

UUED PILDID LISATUD! Neljapäeval, 8. juunil toimus Viimsi Artiumis Viimsi Gümnaasiumi V lennu abiturientide ball. Õhtu jooksul esinesid mitmed andekad artistid nii meie koolist kui ka mujalt. Siin on pildid ballist endast.

2023. aasta 13. juunil toimus VGM-i G1 ja G2 lõpuaktus, mille käigus jagati kiituskirju ja diplomeid ning esinesid segakoor ja koolibänd.

VGM lõpukell 2023

31. mail toimus Viimsi Gümnaasiumi aatriumis 2023. aasta lõpukell ehk V lennu viimase koolipäeva tähistamine.

Neljapäeval, 8. juunil toimus Viimsi Artiumis Viimsi Gümnaasiumi V lennu abiturientide ball. Õhtu jooksul esinesid mitmed andekad artistid nii meie koolist kui ka mujalt. Siin on pildid balli fotoseinast.

Viimsi Gümnaasiumi selleaastane stiilipidu "VOGUE" toimus 5. aprillil kell 18.00-21.30 VGM-i aatriumis. Õpilastel paluti oma riidekappidest leida kõige unikaalsemad ja moodsamad rõivad koos aksessuaaaridega ning tulla peole! Selles galeriis on pildid fotoseinast.

VGM-i stiilipidu “VOGUE”

Viimsi Gümnaasiumi selleaastane stiilipidu "VOGUE" toimus 5. aprillil kell 18.00-21.30 VGM-i aatriumis. Õpilastel paluti oma riidekappidest leida kõige unikaalsemad ja moodsamad rõivad koos aksessuaaaridega ning tulla peole! Selles galeriis on fotod üritusest endast.

VGM Vaba Lava 2023

22. märtsil kell 19:00 toimus Viimsi Gümnaasiumis esimest korda pärast mitmeaastast pausi Vaba Lava, kus andekad noored said tulla esitama oma talenti VGM-i lavalaudadele.

Kolmapäeval, 29. märtsil toimus Viimsi Gümnaasiumi ajaloo esimene võõrkeelsete laulude festival.

VGM TED Talks Night

Esmaspäeval, 13. märtsil kell 18:00 toimus Viimsi Gümnaasiumi esimene TED-talk'ide õhtu, kus 10 õppijat jagasid oma arvamusi erinevatel teemadel, näiteks vihkamine ja armastus, loodus ja robootika, mood ja internet.

Teist aastat järjest toimus Viimsi gümnaasiumis Rakett69 teaduslaager. Talvevaheajal kolmapäevast reedeni oli kool täidetud teadushimuliste ja rõõmsate õpilastega, kes tulid saama Rakett69 saatega analoogset kogemust. Laagripäevad algasid meeskondliku soojendusega, järgnesid kaks ülesannet ja lõpuduell ning lõppesid terve päeva analüüsimise ja kokkuvõtetega.

Esmaspäeval, 20. veebruaril toimus VGMi aatriumis Eesti Vabariigi iseseisvumise 105. aastapäeva aktus, kus esinesid VGMi segakoor, rahvatantsijad ning laulupidudest kui Eesti kaitsetahte nurgakivist kõneles koorijuht Heli Jürgenson.

Iga-aastane sõrmuste tseremoonia toimus 2023. aastal Viimsi Gümnaasiumis 1. veebruari õhtul. Üritus oli mõeldud G2 õppijatele, tähistamaks poole gümnaasiumiaja möödumist. Ürituse käigus said gümnaasiumiõpilased kätte oma koolisõrmused.

21. jaanuaril 2023. aastal algas Hiina uusaasta, milleks on jänese aasta. Jänese aasta kestab järgmise aasta 9. veebruarini.

VGMi jõulupidu 2022

VGMi jõulupidu leidis aset 20. detsembril 2022. aastal. Antud galeriis on 307 pilti, mis tulevad nii üritusest endast kui ka fotoseinast. Suur tänu külalisfotograafidele Laura-Liis Uussaar ja Paula Jürgens!

VGMi jõulukontsert 2022

VGMi jõulukontsert toimus 15. detsembril 2022. aastal Viimsi Püha Jaakobi kirikus.

14. detsembril toimus iga-aastane VGMi "Ugly Christmas Sweater Day".

Viimsi Gümnaasiumi jõulukontsert 2022 Püha Jaakobi kirikus.

VGMi 4. sünnipäev

Palju õnne, kallis Viimsi Gümnaasium!

Spordipäev 2022

Spordipäev 2022 - galerii

Õpetajate päev 2022

Õpetajate Päev 2022 - galerii

Tõrude kastmine 2022

Tammed ja Tõrud 2022 - galerii

IV lennu Lõpuball - Galerii

Kooliolümpia 2022 - Galerii

"You Only Live Twice" - Fotoseina Galerii

"You Only Live Twice" - Õhtu Galerii

Sõbrapäeva Galerii 2022

Sõbrapäeva Galerii 2022

Jõulupeo Galerii 2021

Jõulupeo Galerii 2021

Tõrude kastmine 2021

Kahe-päevase tõrude kastmise kohta leiad pilte siit!

Sõbrapäeva Galerii 2021

Sõbrapäeva Galerii 2021

Tõrude kastmine 2020

Kolme-päevase tõrude kastmise kohta leiad pilte siit!

Vabariigi Aktus 2020

Vabariigi Aktus 2020 Fotod: Alisa Stoten

Sõbrapäeva Galerii 2020

Sõbrapäeva Galerii 2020 Fotod: Emily Keersalu ja Hans Tammiste Pilte saab alla laadida siit.

Old Hollywood Gala – Fotoseina galerii Fotod: Emily Keersalu ja Britte Lillevars Pilte saab alla laadida siit. Pavel …

Fotod: Hans Tammiste, Emily Keersalu, Britte Lillevars​