5. juunil toimus Viimsi Gümnaasiumi tunnustusõhtu. Esines EKSPERIMENT, tunnustati parimaid õpilasvõistlejaid ja medaliste ning kuulutati välja aasta tegu ja tegijad.

G1 ja G2 lõpuaktus 2024

11. juunil toimus G1 ja G2 lõpuaktus. Aktusel tunnustati nii headele ja väga headele hinnetele õppinud õpilasi kui ka kõiki silmapaistvaid koolis ja väljaspool. Lavale astusid ka Viimsi gümnaasiumi koor, rahvatantsijad ja viimaseks ka koolibänd.

Kooliolümpia 2024

Kooliolümpia 2024 Fotod: Kertu Liis Kaarus, Matthijs Quaijtaal

Lõpuballi fotosein 2024

30. mail toimus G3 lõpuball, kus terve õhtu jooksul oli avatud fotosein. Näha on erinevaid emotsioone ja poose nii abiturientide kui ka õpetajate poolt.​

Lõpuball 2024

30. mail toimus G3 lõpuball. Ballil esinesid Romet Krier ja Maria Isabel Rõngas muusikaliste etteastetega, samuti pidas kõnet direktor Karmen Paul. Õpilased said tantsida ja osaleda ka seltskonnatantsu õpetuses, mida viis läbi Piret Otsa. Õhtu jooksul mängis Viimsi Muusikakooli BigBand muusikat tantsuks. Õhtu lõpus jagati välja eripreemiad ning kuulutati välja balli kuningas ja kuninganna.

30. mail toimus G3 lõpuball. Üritust viisid läbi õhtujuhid Armin Laanes ja Rasmus Laidvee. Ballil esinesid Romet Krier ja Maria Isabel Rõngas muusikaliste etteastetega, samuti pidas kõnet direktor Karmen Paul. Õpilased said tantsida ja osaleda ka seltskonnatantsu õpetuses, mida viis läbi Piret Otsa. Terve õhtu oli avatud ka fotosein. Õhtu jooksul mängis Viimsi Muusikakooli BigBand muusikat tantsuks. Lõpetajad said mängida Kahooti selle kohta, kui hästi nad VGM-i tunnevad. Õhtu lõpus jagati välja eripreemiad ning kuulutati välja balli kuningas ja kuninganna.

Lõpukell 2024

29. mail toimus G3 lõpukell. Lõpukellal olid nii kõned kui ka lõbusad esinemised kaaslõpetajate poolt. Lõpus kirjutasid kõik lõpetajad oma nimed Viimsi gümnaasiumi raamatusse. Kõige lõpuks toimus traditsiooniline puu istutamine.

Tutipidu 2024

29. mail tähistasid Viimsi gümnaasiumi abituriendid tutipäeva. Päeva jooksul said lõpetajad tunda ennast kui lapsed ning mängida erinevaid mänge.

17. aprillil toimus iga-aastane võõrkeelsete laulude festival. Esinejad laulsid nii üksi kui ka gruppides oma valitud keeles laule ja rääkisid õhtujuhtidega oma laulude ja keelte valikutest. Peale laulmise oli esinejatel etteastetele lisatud ka tantse, trikke ja huvitavaid lavakujundusi. Õhtu lõpus anti vahvamatele auhindu ning ka publik sai oma lemmiku poolt hääletada.

Viimsi gümnaasiumis leidis 27. märtsil aset Viimsi viie kooli Vaba Lava. Iga valla kooli õpilased olid oodatud osalema! Laval võis näha nii laulu, pillimängu, lühifilmi kui ka muid etenduskunste. Õhtujuhtideks olid meie enda säravad vilistlased Oona Linda Prohhov ja Robin Kivirand. Ürituse peakorraldajad olid Liisi Kangro, Hugo Markus Novik ja Alice Kallas.

21. märtsil toimus õpilasesinduse korraldatud Itaalia kultuurinädala pidu FESTA. Pidu oli Itaalia-teemaline ning oli võimalik tantsida, pilte teha, laulda karaoket ja mängida Itaalia kohta Kahooti.​

Tänavune lauatenniseturniir kestis 15. jaanuarist 7. veebruarini. Mängud toimusid neljas erinevas alagrupis. Tüdrukute alagrupi esikolmikusse tulid Maria Rohumaa, Anette Gloria Heinsaar ja Liisa Liimets. Poiste esikolmikusse mängisid ennast Ilmar Vuhka, Martin Erki Kähr ja Tannar Tomingas. Võistluse korraldasid Gregor Sepp ja Markus Art Laanela