Viimsi gümnaasiumis leidis 27. märtsil aset Viimsi viie kooli Vaba Lava. Iga valla kooli õpilased olid oodatud osalema! Laval võis näha nii laulu, pillimängu, lühifilmi kui ka muid etenduskunste. Õhtujuhtideks olid meie enda säravad vilistlased Oona Linda Prohhov ja Robin Kivirand. Ürituse peakorraldajad olid Liisi Kangro, Hugo Markus Novik ja Alice Kallas.

21. märtsil toimus õpilasesinduse korraldatud Itaalia kultuurinädala pidu FESTA. Pidu oli Itaalia-teemaline ning oli võimalik tantsida, pilte teha, laulda karaoket ja mängida Itaalia kohta Kahooti.​

Tänavune lauatenniseturniir kestis 15. jaanuarist 7. veebruarini. Mängud toimusid neljas erinevas alagrupis. Tüdrukute alagrupi esikolmikusse tulid Maria Rohumaa, Anette Gloria Heinsaar ja Liisa Liimets. Poiste esikolmikusse mängisid ennast Ilmar Vuhka, Martin Erki Kähr ja Tannar Tomingas. Võistluse korraldasid Gregor Sepp ja Markus Art Laanela

Välkmaleturniir leidis aset 8.– 15. veebruaril. Tänavuseks VGM-i malemeistriks tuli Karl Männasoo, auväärse teise koha pälvis Marten Markvart, kolmandaks jäi Aaron Siimon ja neljandaks Robert Lehiste. Turniiri korraldasid Rico Veemaa, Gabriel Lass, Valter Tammäe, Juhan Kristjuhan

Turniirid VGM-is

Viimaste kuude jooksul on VGM-is toimunud kaks suuremat turniiri. Nendeks on lauatenniseturniir, mille korraldasid G2 õpilased Gregor Sepp ja Markus Art Laanela, ning välkmaleturniir, mille korraldasid Rico Veemaa, Gabriel Lass, Valter Tammäe ja Juhan Kristjuhan, samuti G2 õpilased.

20. veebruaril toimus Viimsi gümnaasiumis TED-talk õhtu, kus sai kuulata erinevaid kõnesid paljudel eri teemadel. Õhtu jooksul astusid lavale Liis Vesilind, Katriin Tammoja, Jan-Erik Kümnik, Mona Bronzov, Laura-Liis Uussaar ja Katta-Triin Koost. Õhtu korraldasid Eve Palm ja Matthijs Quaijtaal.

19. veebruaril toimus Viimsi gümnaasiumis Eesti vabariigi aastapäeva aktus. Alustuseks pidas kõnet meie kooli õpilane Hardi Haug, seejärel esinesid nii koor kui ka rahvatantsugrupp. Samuti astus üles EiK paari lauluga. Aktus lõppes Joonas Hellerma loenguga kultuurist. Aktuse korraldasid Meridi Ambur, Gerda Kattai, Annaliisa Olt, Milana Rosanna Maasik, Darja-Eliise Lustik.

Hiina uusaasta tähistamine

Draakoniaasta algust tähistasime 15. veebruaril aatriumis, kus sai proovida kätt hiina kalligraafias, meisterdada punaseid ümbrikke, maitsta tõelist Hiina teed ning harjutada pulkadega toimetamise osavust. Sündmust vedas eest valikaine “Hiina keel ja kultuur” õpetaja Hu Ya.

Sõbrapäeva galerii 2024

14. veebruaril tähistati Viimsi gümnaasiumis sõbrapäeva. Vahetundides oli aatriumis avatud fotosein ning kooliperel oli võimalus ka oma armsamatele, sõpradele ja perele kaarte meisterdada.

Sõrmuste tseremoonia 2024

Viimsi Gümnaasiumis leidis taaskord aset traditsiooniline sõrmuste tseremoonia. 1. veebruaril said G2 õpilased kätte koolisõrmused ja tähistasid poole gümnaasiumiaja läbimist.

Luuleõhtu 2024

16. jaanuaril toimus õpilasesinduse korraldatud Luuleõhtu, kus õpilased ja õpetajad said lugeda nii enda kui ka kellegi teise luulet. Samuti oli ka esinejaid, kes laulsid või mängisid pille.

20. detsemberil toimus taas Viimsi gümnaasiumis selle aastane jõulupidu. Õhtu jooksul rändasime 12 erinevasse riiki, kus kohtusime imeliste ja meeleolukate kavade. Lavale astusid 11 erinevat klassi, kellest silmapaistvamad said ka auhinnad.