Õpilasfirmade esimene suur võimalus oma loomingut kooliperele näidata

7. detsembril 2023 toimus Viimsi gümnaasiumis õpilasfirmade jõululaat. Tänavu pani oma meistriteosed välja üheksa omanäolist õpilasfirmat: õf Bloom, õf U.N.I, õf TIPS-tops, õf Zalvador, õf Vvari, õf Tuff, õf Metabelts, õf Promotix ja õf CRM.

Autorid: Madelen Monika Soiver ja Mona Bronzov
Fotod: Madelen Monika Soiver

Sellel aastal toodab tervislikke vitamiine õf Bloom, kes valmistab kollageeni sisaldavaid kummikomme. Just kollageeni sisaldus teebki nende toote eriliseks – selle sisaldus on suurem kui apteegis. Tootevalikus on kolm maitset: sidrun, troopiline passioon ning maasika ja mündi kooslus. 

Instagram: @opilasfirma_bloom

Heade õpitulemuste saavutamiseks on vaja korralikult välja magada, tänavu seisab selle eest õf U.N.I, kes on turule toonud puhtast siidist valmistatud padjapüürid ja silmaklapid, lisaks kuuluvad nende tootevalikusse ka moodsad siidist patsikummid (scrunchie’d). Teiste seast tõstab neid esile nende kasutatav kvaliteetne siid, mida tuuakse otse Hispaaniast. 

Instagram: @of_u.n.i

Nostalgilise magusalaksu tagab õf TIPS-tops, kes teeb soodsa hinnaga käsitööna valminud söödavaid joogitopse. Maitse- ja valikuvõimalusi on küllaga: piparmünt, koorekaramell, “vanad head ajad” kukekomm, valge šokolaadi küpsisetops, tumeda šokolaadi küpsisetops ja piimašokolaadi küpsisetops + JÕULUERI ehk piparkoogitops. 

Instagram: @of_tipstops

Õf Zalvador kannab hoolt, et ka uuel aastal oleks midagi uut ja moodsat selga panna. Neilt on võimalik soetada kahe eri disainiga T-särki, nii et visake julgelt oma vanad augulised riided taaskasutuskasti. Nende disainid pakuvad rõõmu kosmosehuvilistest piiblitsitaatide fännideni. 

Instagram: @zalvadorof

Kui te veel märganud pole, siis Eestis esineb mitmesuguseid sademeid – viimasel ajal peamiselt lund, aga ega ka vihmast siin puudust tule. Selliste väikeste ebameeldivuste eest hoiab teid õf Vvari, kelle läbipaistvad vihmavarjud kaitsevad ka kõige jubedama tormi eest, lastes samal ajal enda ümber toimuvat selge pilguga jälgida.  

Instagram: @of.vvari

Õf Tuff on toonud tagasi vana klassika uues võtmes – cornhole’i mäng! Esimest korda on tootel unikaalne disain, kus terve mängulaud on võimalik kokku pakkida ja endaga igasse maailma nurka kaasa võtta. Mäng on hea tujutõstja ning toob rõõmu nii noortele kui vanadele. 

Instagram: @of_tuff

Kas teie püksid on vahel liiga suured, aga aukudega vöid te ei armasta? Siis tuleb mängu õf Metabelts! Klassikaliste aukude asemel saab vöö soonte abil kinni tõmmata, lisaks on vöö pikkus reguleeritav vastavalt iga inimese täpsetele mõõtudele – pane sobiv pikkus paika ja üleliigse saab lihtsalt otsast lõigata. Vööd kandes saad tunda ennast nagu tõeline viimsilane – metallpandla peale on graveeritud “Viimsi”. 

Instagram: @metabelts.of

Kuna tänapäeval on turundusmaagiaks just videod sotsiaalmeedias, siis on alustanud õf Promotix teenusega, mis loob erinevatele firmadele või persoonidele lahedaid ja silmapaistvaid turundusvideoid. Nende videod on just sulle, kui naudid humoorikaid ja innovaatilisi lahendusi!

Instagram: @of_promotix

Arvate, et video pole teie jaoks see päris õige meedium? Olge mureta, õf CRM tõttab appi omanäoliste plakatitega, mida on võimalik kasutada nii paberkujul kui ka veebis. Kindlasti leiate just endale sobiva kujundusega plakati – õpilasfirma pakutavaid võimalusi on lõputult. 

Instagram: @of_crm

Täpsemalt võib õpilasfirmadega tutvuda nende sotsiaalmeediates, samuti Hüpernoole meediatiimi, Liisa Kaldma ja Olga Simagina tehtud Instagram reels’is, mis on leitav Hüpernoole Instagrami kontolt. Peale video vaatamist minge julgelt õpilasfirmade tooteid soetama!