Viimsi gümnaasiumi uueks õpilasesinduse presidendiks osutus Liisi Kangro!

Möödunud kahe nädala jooksul toimusid Viimsi gümnaasiumis õpilasesinduse presidendi valimised, mille käigus oli kandidaatidel võimalus ennast kooliperele tutvustada ning luua enda valimiskampaaniat.
Tulevaks kaheks aastaks on koolirahvas määranud enda presidendiks Liisi Kangro.

Autor ja visuaal: Olga Simagina

Viimase kahe nädala jooksul on toimunud erinevad üritused õpilasesinduse presidendivalmistega seoses ning kuigi tulemused olid küll tasavägised, siis lõpuks on vastused käes – tulevaks kaheks aastaks on koolipere määranud enda presidendiks Liisi Kangro.

“Ma olen kindlasti väga õnnelik ja tänulik, et mind valiti õpilasesinduse presidendiks. Ma olen isegi natuke sõnatu,” jagas Kangro oma emotsioone. 

Presidendina olles tahab Kangro esimese asjana panna paika õpilasesinduse järgmise aasta sündmuskava, mille kallal tegelikult juba tegutsetakse.

“Ma tahaksin tänada Alice Kallast, kes aitas mul valimiskampaania kokku panna. Toetuse koha pealt olen ma väga tänulik kõigile, kes sella mulle andsid. Erilist toetust pakkusid mulle õpilasesinduse koordinaator Merike ja minu enda mentor Ingrid Hermet,” lisab õpilasesinduse president lõpetuseks.