Abiturientide lõpuball 2024

30. mail toimus G3 lõpuball. Üritust viisid läbi õhtujuhid Armin Laanes ja Rasmus Laidvee. Ballil esinesid Romet Krier ja Maria Isabel Rõngas muusikaliste etteastetega, samuti pidas kõnet direktor Karmen Paul. Õpilased said tantsida ja osaleda ka seltskonnatantsu õpetuses, mida viis läbi Piret Otsa. Terve õhtu oli avatud ka fotosein. Õhtu jooksul mängis Viimsi Muusikakooli BigBand muusikat tantsuks. Lõpetajad said mängida Kahooti selle kohta, kui hästi nad VGM-i tunnevad. Õhtu lõpus jagati välja eripreemiad ning kuulutati välja balli kuningas ja kuninganna.

Fotod: Greete Rohtla, Luka Kukk, Petr Gadalov
Töötlesid: Greete Rohtla, Mona Bronzov

Lõpuballi fotosein 2024

30. mail toimus G3 lõpuball, kus terve õhtu jooksul oli avatud fotosein. Näha on erinevaid emotsioone ja poose nii abiturientide kui ka õpetajate poolt.​

Lõpuball 2024

30. mail toimus G3 lõpuball. Ballil esinesid Romet Krier ja Maria Isabel Rõngas muusikaliste etteastetega, samuti pidas kõnet direktor Karmen Paul. Õpilased said tantsida ja osaleda ka seltskonnatantsu õpetuses, mida viis läbi Piret Otsa. Õhtu jooksul mängis Viimsi Muusikakooli BigBand muusikat tantsuks. Õhtu lõpus jagati välja eripreemiad ning kuulutati välja balli kuningas ja kuninganna.